wz

Home

Freeware: Většina pro nekomerční používání zdarma nebo úplně svobodná.

ACM Audio codecs.zip VFW Video codecs.zip Audio a video kodeky pro import a export.

Zde teď budou novější měniče hlasu ty staré jsou až na konci. ty nové narozdíl od těch původních poběží pod libovolnýp PC i Windows a nebudou ani padat ani vymrzat, jedině ten se Savihost může vytuhovat pokud máte zvukovku M-Audio a máte příliš starý ovladač, který ovšem vyžadují Pro Tools 7 M-Powered. Tyto měniče nevyžadují .NET a mají malé HW nároky.

http://uloz.to/xqP1pabe/all-apps-compatible-zip Pokud mate 32oubitové Windows uzijte nejvetsi kompatibilitu s Windows 98 a DOS na svete. Krome Star Wars Racer zde chodí vše.

http://uloz.to/xTa8oEnR/gulikoza-s-dosbox-tuning-zip Hrani stare DOS her jako kdysi. Staci hru nainstalovat a parit.

http://uloz.to/xBropabe/super-voice-changer-zip Husty menic hlasu.

VoiceChanger for Skype.exeSavihost+RooVee.dll vst. Formace hlasu ala MorphVox + mp3 se zvuky, které můžete přehrávat v MediaPlayeru či jiném při změně hlasu. Součástí je Virtual Audio Cable, kterým můžete propojit Savihost se Skypem. Pokud bude pod Windows XP padat rychle hned po spuštění místo vstupu přes mme nastavte vstup přes directsound, ale výstup nechte mme. Musíte rychle Devices pak Wave a Input DX. Když mezi tím spadne spusťte ho znova a opakujte to samé.

Voice Changer Dabing.zip Měnič určený k dabingu. Využívá jen ASIO, přibalen ASIO4ALL, návod na rozjetí samozřejmě i Česky jinak Anglicky. Demíčko Trochu jiného vsthostu Chainer, které neumí uložit pozici, ale můžete v něm i nahrávat vše co je slyšet. Pluginy: RooVee vst a mp3player vsti

http://www.g200kg.com/en/software/index.html Zde si můžete stáhnout pár Free VSTéček.

http://code.google.com/p/macaw/ Dobrá alternativa ke GarageBandu od Applu, podobná Mixcraftu, ale zdarma. Opět vestavná syntéza, podpora SoundFontů a tvorba bez kláves. Jen si musíte pohrát s nastavením MME nebo DirectSoundu na vstupu a výstupu musíte nastavit okolo 300 buferů. do AudioEditoru lze zavést i VSTéčka.

http://www.chordpulse.com/lite.html Hezounké Automatické doprovody a snadné sázení akordů za chodu  zdarma. Free verze neumožňuje ukládání do MIDI a má méně doprovodů chybý polka a country

http://www.chordpulse.com/download.html Placená verze toho předešlého má více doprovodů a export do MIDI.

http://chordpulse.com/player.html Player, který slouží pokud vám někdo dá aranže, z placené verze, ale Vy ji nechcete kupovat. Player má jen základní styly, ale můžete dokopírovat další z Trial verze stačí nainstalovat ChordPulse Trial 14 Day a v adresáři program files ji najít je to jednoduché složka ChordPulse a pod složku Styles nakopírovat do ChordPulse Player. Pak můžete přehrát i Arange obsahující styl Polka atd.

http://uloz.to/xgiekMAi/reaper-with-soundfont-support-and-loops-zip Reaper jak ho neznate. Je to 30ti dení verze ale zkoušet ji můžete jak dlouho chcete. Žádná omezení zde nejsou, jen je to otázka legality nebo spíše solidarity.

http://www.synthfont.com/Downloads.html Stránka Se SoundFont syntíkem. Existuje ve verzi VSTi a StandAlone, kterou propojíte pomocí midiloopbe1 s aplikací. http://freepats.zenvoid.org/musix/ Zde je SoundFont.Screaming Bee Driver 4.zip Ovladač pro MorphVox novější verze lépe fungující pod Win7 nebo Vista. Aktualizuje se přes správce Hardwaru v ovládacích panelech. Pro Windows 7 pravé myšítko na Počítač pak Správce zařízení pak Řadiče zvuku a her pak Screaming Bee pak pravé myšítko a Aktualizovat.

http://virtualdub.sourceforge.net/ Střihá videa ve formátu MPEG nebo AVI a ukládá je do avi s různou kompresí. Umí také nahrávat z video zařízení i z AVERTV nebo z jiné TV karty. Ukládá a nahrává AVI s různou kompresí.

Debut Portable.exe Další capture vhodnější pro extérní grabery a TV karty. S interníma bývá nefunkčnost zvuku, ale pokud kartou jen grabujete z extérního zdroje, lze zvuk nahrávat přes zvukovku.

http://atube-catcher.dsnetwb.com/video/ aTube Catcher, Tvorba DVD Video, CD Audio, Konvertace Video i Audio, nahrávání MP3 z Line In, Grabování videí z obrazovky i v režimu DirectShow a to hlavní Download Videí z Youtube, MegaVideo a dalších. Pokud můžete nahrávat co slyšíte či propojíte vstup zvukovky s výstupem můžete i se zvukem nahrávat videa ze Stream.cz a jiných.

Foxit Reader.exe Prohlížeč PDFek, bez instalace rychlí a není nutno často aktualizovat a instalovat service packy.

mp3DirectCut.exe Rozdeluje či slučuje MP3. Rozdělovat umí podle signálu nebo času.

utorrent-setup.exe Výborný klient sítě BitTorrent. Pokud nemáte duplexní internet musíte potlačit upload. V nastavení ho nastavte na 1 kb/s 0 je neomezený.

http://www.slunecnice.cz/sw/k-lite-codec-pack/full/stahnout/ Něco lepšího pro AVIny, hlavně pokud používáte Adobe Premiere. FFD kodek umí vše, nechybí ani přímý XVid a kvalitní kodek MP3.

http://www.uloz.to/6951540/live-styler-exe Samohrajka s vestavným syntíkem a ASIO4ALL a pokud chcete Vaše hraní nahrávat zakažte v ASIO4ALL vstupy, musíte stisknou pokročilé to je takovej ten pracovní klíč. Nahrává se pomocí funkce What U Hear.

http://uloz.to/xQGSvRaF/dosbox-daum-for-old-amd-procesors-zip DOSBox pro všechny platformy AMD Duron - Intel i7. Obsluha jednoduchá zadáte c: a rovnou se namountuje c: jen se DOSBox zepta zda chcete namountovat rovnou kořen to samé d: a kdyz je to optická mechanika namountuje se jako cd-rom.

77IMG.zip
Image hry 7 Dni a 7 nocí určený pro DOSBox, stačí rozbalit mezi Vaše DOSHry a spustit dávkou .bat hra bude fungovat i se zvukem díky image hdd. Upozornění: Tento image funguje jen pod DOSBoxem z těchto stránek, jedná se o upravenou CVS verzi, která umí detektovat geometrii hdd image sama.
PRE2IMG.zip
BootImage hry Prehistorik2  určený pro DOSBox, stačí rozbalit mezi Vaše DOSHry a spustit dávkou .bat hra bude fungovat i s trainerem a cheatama. Můžete přeskakovat levely nebo být nesmrtelní.

http://uloz.to/4267116/sgp2.exe GM syntetizer běžící samostatně jen s VSTHostem a MME nebo ASIO. Je pro ty, kteří chtějí mít v PC syntík, který má nízkou či žádnou latenci a slušné zvuky a kompatibilitu s XG. Dodáván je Virtuální MIDI kabel s jedním portem a pojistkou proti zacyklování a zamrznutí MIDI aplikace.

http://uloz.to/4272495/soundfontsynthesizer.exe To samé co syntík GM, ale má SoundFont syntézu. Umí přehrávat 16 kanálů současné s jinými nástroji (GeneralMIDI). Bubny lze nastavit na libovolný kanál.

http://uloz.to/4273062/soundfontsynthesizerfull.exe To samé co níže, ale s hromadou soundfontů.Styles2.zip rùzné mutace hudebních stylů pro autoarangery kompatiblní se systémem Yamaha.

SpacetoadVST.exe MIDI Sekvencér s podporou VSTi syntetizerů. Nevyžaduje ASIO. Nahrává všech 16 kanálů současně, potíže mohou být jen s VSTi syntíkem. Tam doporučuji nahrávat krok za krokem.

Voyce.exe TextToSpeech po staru umí mluvit česky. Kombinovaný s DosBoxem.

http://www.rayfilm.cz/cs/download/redir.php?url=setupcz.exe Freeware určený poze pro tisk. Můžete Fotky roztahovat nebo přibližovat. se zachováním původního tvaru obrazu. Pokud máte tiskárnu s podporou fotek 10x16 a jiných širokoúhlích můžete obraz 4:3 převést na 16:9.

http://portableapps.com/apps Svobodné programy, které byly překompilovány ze zdrojáků na portable a které chodí i pod jinými Windows než XP.
Tyto aplikace nevyžadují instalaci žádných doplňku jako .NET Framework nebo jiných paskvilů. Doporučuji GIMP má funkce jako Photoshop, ale je zdarma. OpenOffice skoro stejný jako MS-Office, ale zdarma. Firefox Portable je také skvělý. Thunderbird také ale když je anglicky musíte najít kde se nastavuje aby nechával vaše e-maily na serveru a také pokud je vícečlená rodina asi se nevyznáte v účtech je lepší umět English, nebo jej zkusit nějak počeštit. Portable je princip, který využívá firma Apple Macintosh od samého začátku. Nakopírovat a spustit. Portable existují i komerční, ale jsou upraveny uměle a s legalitou to není slavné.

http://uloz.to/3482523/audacity-1.3-beta-unicode-.exe AudioSekvencér. Čisté audio bez MIDI, doplněn od další nadstandardní funkce a Lame MP3encoder,knihovna je v adresáři s tímto programem. Nabízí novou funkci, která dokáže měnit tóninu a tempo audia nezávysle na sobě aniž by zvuk zadrhával nebo ráčkoval. Hodnotu je nutno zadávat dvakrát. Důvodem je že můžete postupně přejíždět z jednoho tónu do druhého. To samé s tempem.

http://digitalni-tv.ic.cz/AbiWordPortable.exe Čistý textový editor bez možnosti tvorby grafù, ale textové funkce má všechny včetně rámování textu. Obsahuje Anglický a Český slovník pro kontrolu pravopisu. Je portable, ale rekompilován ze zdrojovích kódů, proto budel fungovat i pod Vistou a 7.

http://www.openoffice.cz/stahnout Skvělý kancelářský balík zdarma. Pokud jej nainstalujete mimo oddíl s Windows, nemusíte po deinstalaci Windows balík znova instalovat chová se jako portable a umí Česky. Ve složce Program jsou jeho spustitelné soubory.

DVDx 2.10 Ultra.exe  Portable DivX DVD Ripper, který umí i pøevod pomìru z 16:9 na 4:3. Pokud nekonvertuje celé filmy, stisknìte na jeho dolní li¹tì ikonku sluníèko a v nastavení Max frame stisknìte Whole, ale musíte mít naètené soubory mpeg nebo vob. Naètete je stisknutím ikonky obraz. Ikonkou koleèko nastavíte výstupní soubor který po ka¾dé konvertaci musíte zmìnit nebo pøepí¹ete pøede¹lý. Po stisknutí koleèka zvolte brovse. V nastavení pod sluníèkem je i mo¾nost konverze z 16:9to4:3. Video frame kbit/s nastavte na 9000 lep¹í kvalita. Kromì výstupu SuperVideo CD mù¾ete nastavit DivX.
DVDx_2_20_setup.exe Novìjší verze není portable, proto chodí i pod Vistou a 7.

MidiYokeSetup.msi virtuální MIDI kabel MIDI Yoke Control Panel Seting in Windows 7.jpg nastavení pro Windows 7 pro případ výběru dvou stejných portů v jedné aplikaci, která pak vytuhne.

vmkeybrd.zip Virtualní klaviatura nutno pøepnout na anglickou klávesnici pokud nemáte nainstalovanou doinstalujte ji.

ASIO4ALL_2_9_beta4_English.exe Novìjší verze ASIO4ALL podporuje i zvukovku Realtek HD.

ModPlug Player Pøehrávaè hudebních modulù. Lze v nìm pøehrávat i formát Wave a doplòovat mu hal, echo nebo ekvalizaci stejnì jako MODùm.

CDex

WinASPI Je to driver důležitý pro starší programy, aby mohli komunikovat s Vypalovaèkou a DVD ROM pod Windowsy 2000, XP, Vista a 7.

WINAMP 5.0 Starý WinAmp, který umí CD Audio renderovat rovnou do zvukovky nebo přehrávat SIDy z Commodore 64.

Chybí vám kodek pro přehrávání formátù WMV nebo WMA nebo jen nutný ke spu¹tìní nìkterých her vyzkoušejte tento

Avira Antivir Free Edition www.avira.com

cdbxp_setup_4.2.4.1255.exe Skvìlý vypalovací prográmek, s nastavitelností neomezeného ISO formáto ve filesystému vhodné pro soubory typu honza;1 honza;2 a dalsi kdy normalne upali znak ; i cislo za nim a z mrakù souborù máte vypálen jen jeden. Pokud chcete tomuto ne¹tìstí pøedejít nastavte v menu filesystem (souborový systém) ISO na unlimited.

FileZilla_3.2.2.1_win32-setup.exe Super FTP klient, který si poradí i s mizernou odesílací rychlostí.

fdminst3.exe Skvìlí Download Manager, který si jako jediný poradí s vypadávajícím internetem a podporuje stahování z Megaupload bohu¾el bez napojování, ale omezuje výpadky a podporuje Bit Torrent.

SGP2.exe VSTi pro GM

http://www.audio-tool.net/download.html Je to poloviční DemoVerze MP3 rekorder je zdarma ale editor je 30ti dení TrialVerze

Tam u Ria Granda.wma Taková hezká písnièka nazpívali ji dva malí kluci.